حساب‌ وکالتی بانک رفاه جهت خرید خودرو (تبدیل حساب های فعلی به حساب وکالتی)

حساب‌ وکالتی بانک رفاه جهت خرید خودرو (تبدیل حساب های فعلی به حساب وکالتی)


در راستای تکمیل سبد خدمات و ارائه محصولات روزآمد، امکان تبدیل حساب‌های مشتریان بانک رفاه کارگران به حساب‌های وکالتی به منظور خرید خودرو از شرکت های ایران خودرو، سایپا، خودروهای وارداتی و خودروهای داخلی (وزارت صمت) به صورت غیرحضوری امکان‌پذیر شده است.
 

به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریانی که متقاضی خرید خودرو از شرکت های ایران خودرو، سایپا، خودروهای وارداتی و خودروهای داخلی (وزارت صمت) هستند، می‌توانند از طریق مراجعه به "سامانه وکالتی کردن حساب بانک رفاه کارگران" به نشانی های ذیل  نسبت به تبدیل حساب‌ خود به حساب وکالتی اقدام کنند.

 

آشنایی با فرآیند وکالتی کردن حساب به صورت آنلاین  

مشتریان پس از مراجعه به آدرس (URL) مخصوص به کارگزار، ابتدا کدملی و شماره موبایل خود را وارد نموده و پس از استعلام شاهکار و در صورت تطابق کدملی و شماره موبایل مشتری، یک پیامک حاوی کد احراز هویت برای مشتری ارسال می شود. مشتری کد احراز را در سامانه وارد نموده و در صورت صحت کد، ابتدا چک برگشتی ایشان کنترل و در صورت تائید سامانه، حساب های دارای قابلیت وکالتی شدن، نمایش داده می شود. پس از انتخاب حساب مدنظر مشتری، مجدد پیامک تائید ارسال و در نهایت حساب جهت شرکت کارگزار وکالتی می شود.  
 

حساب وکالتی چیست؟

یک حساب بانکی است که صاحب حساب به بانک وکالت می‌دهد تا دسترسی به حساب برای انجام عملیات مسدودی، رفع مسدودی و برداشت وجه از حساب، در اختیار شرکت های کارگزار همانند شرکت های خودرو ساز و ... قرار گیرد.


شماره تماس بانک رفاه کارگران : 8525-021


صندوق نگین رفاه (درآمد ثابت)

شروع سرمایه گذاری

صندوق نگین رفاه

شروع سرمایه گذاری


مطالب پیشنهادی


 

نظر خود را ارسال کنید