صندوق های سرمایه گذاری تحت مدیریت کارگزاری بانک رفاه کارگران

سرمایه گذاری در بورس اقدامی حرفه ای است که نیازمند دانش و تجربه زیادی می باشد؛ در این میان صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک (Mutual Fund) ابزاری برای مشارکت سرمایه گذاران خرد و تشکیل سبدی متنوع از دارایی‌‏های مالی هستند که مدیریت منابع آن با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده منجربه افزایش بازدهی و کاهش ریسک و هزینه های سرمایه گذاری انفرادی می گردد.

همچنین نقدشوندگی بالا یکی از مزایای مهم صندوق‌های سرمایه‌گذاری است، با توجه به امکان ابطال واحدهای صندوق در هر زمان، سرمایه گذاران قادرند دارایی خود را درصورت نیاز به سرعت نقد کنند.

کارگزاری بانک رفاه کارگران با مدیریت سه صندوق سرمایه‌گذاری نگین رفاه (درآمد ثابت)، گنجینه رفاه (در سهام) و توسعه تعاون (در سهام) سعی کرده است سبد کاملی از خدمات سرمایه‌گذاری در اختیار مشتریان و علاقه مندان به سرمایه گذاری دربازار بورس قرار دهد.

جهت سهولت در سرمایه‌گذاری در تمامی صندوق‌های تحت مدیریت کارگزاری بانک رفاه کارگران امکان سرمایه‌گذاری به صورت آنلاین و غیرحضوری فراهم شده‌است.

صندوق سرمایه‌گذاری نگین رفاه

معرفی صندوق

صندوق سرمایه گذاری نگین رفاه، صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت و دارای ویژگی  پرداخت سود ماهیانه است که سود آن متناسب با بازدهی واقعی صندوق به صورت روز شمار محاسبه شده و به مشتریان پرداخت می گردد. صندوق‌های سرمایه‌گذاری در اوراق با درآمد ثابت بخش عمده دارایی‏های خود را در اوراق مشارکت و سپرده‌های بانکی سرمایه‌گذاری می کنند. همچنین بر اساس قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار این صندوق ها موظف هستند بخشی از منابع خود را به خرید سهام بورسی و فرابورسی تخصیص دهند.
 

مشخصات صندوق سرمایه‌گذاری نگین رفاه :

مدیر صندوق: کارگزاری بانک رفاه کارگران

نوع صندوق: در اوراق بهادار با درآمد ثابت و با پیشبینی سود

تاریخ آغاز فعالیت: 1391/6/20

آدرس وبسایت: nrfund.ir

ورود به سایت صندوق نگین رفاه

صندوق سرمایه‌گذاری گنجینه رفاه

معرفی صندوق

صندوق سرمایه گذاری گنجینه رفاه، در زمره صندوق های سهامی می باشد که حداقل 70 درصد از دارایی های تحت مدیریت خود را در سهام سرمایه گذاری می کند. این نوع از صندوق ها به علت ماهیت فعالیتشان، در دوره های تورمی پوششی مناسب برای حفظ ارزش ثروت سرمایه گذاران به شمار می رود. کارمزد صدور و ابطال ناچیز، مدیریت حرفه ای، کسب بازده مورد انتظار از بازار سهام در قبال ریسک متناسب از جذابیت های صندوق سهامی گنجینه رفاه می باشد.
 

مشخصات صندوق سرمایه‌گذاری گنجینه رفاه :

مدیر صندوق: کارگزاری بانک رفاه کارگران

نوع صندوق: درسهام

تاریخ آغاز فعالیت: 1389/4/15

آدرس وبسایت: grfund.ir

ورود به سایت صندوق گنجینه رفاه

صندوق سرمایه‌گذاری توسعه تعاون

معرفی صندوق

صندوق سرمایه گذاری توسعه تعاون، یکی از صندوق های سهامی فعال در بازار سرمایه می باشد که فلسفه وجودی آن سپری در برابر تورم و همچنین  حفظ سرمایه در دوره رکودبازار بوده است به طوری که همواره در جهت رضایتمندی سرمایه گذاران گام برداشته است. صندوق های سهامی مطابق ضوابط ذیربط حداقل 70 درصد از دارایی های تحت مدیریت خود را در سهام سرمایه گذاری می کنند بنابراین سرمایه گذاری در این صندوق ها به افرادی توصیه می شود که مایل به بهره مندی از بازدهی سرمایه گذاری در بازار بورس بوده و در عین حال از پذیرش ریسک ماهوی حضور در این بازار برخوردار می باشد.
 

مشخصات صندوق سرمایه‌گذاری توسعه تعاون :

مدیر صندوق: کارگزاری بانک رفاه کارگران

نوع صندوق: درسهام

تاریخ آغاز فعالیت: 1391/2/20

آدرس وبسایت: trfund.ir

ورود به سایت صندوق توسعه تعاون

آشنایی با برخی اصطلاحات ضروری صندوق‌های سرمایه‌گذاری

واحد (Unit) صندوق سرمایه‌گذاری:

کمترین میزان سرمایه گذاری در صندوق یک واحد (unit) است و سرمایه گذاری در صندوق ضریبی از واحد می باشد؛ ارزش هر واحد سرمایه‌گذرای صندوق در سایت آن صندوق در دسترس بوده و با توجه به تغییرات ارزش داریی‌های آن صندوق مرتباً بروزرسانی می‌شود.

صدور:

به فرآیند واریز وجه و درخواست خرید تعداد مشخصی واحد صندوق، صدور گفته می‌شود.

ابطال:

هر زمان مشتری درخواست بازپرداخت وجه سرمایه گذاری شده خود را داشته باشد، اصطلاحاً درخواست ابطال واحد کرده است.

NAV (Net Asset Value):

نشان دهنده ارزش خالص دارایی هر یک از واحد های موجود در صندوق است و معمولا در پایان هر روز کاری مشخص می‌شود.