خدمات کارگزاری بانک رفاه کارگران
   
خدمات کارگزاری بانک رفاه کارگران

خدمت دریافت کد بورسی از خدمات مقدماتی قابل ارائه توسط کارگزاری بانک رفاه می باشد. در حال حاضر کارگزاری بانک رفاه کارگران امکان دریافت کد بورسی و ثبت نام به صورت غیر حضوری را برای متقاضیان فعالیت در بازار سرمایه فراهم کرده است ، به منظور دریافت کد بورسی و ثبت نام در کارگزاری بانک رفاه می توانید تنها با صرف چند دقیقه با مراجعه به وبسایت کارگزاری بانک رفاه به نشانی sejam.refahbroker.ir و تکمیل فرم های مربوطه به صورت آنلاین کد بورسی خودرا دریافت کرده و همزمان در کارگزاری بانک رفاه ثبت نام کنید. متقاصیان دریافت کدبورسی پس از تکمیل فرم و ارائه مدارک بصورت آنلاین و انتخاب روش احراز هویت به صورت کدگیری در محل، بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانید برای دریافت کدبورسی خود اقدام نمایند. درحال حاضر بمنظور رفاه حال آن دسته از مشتریانی گرامی که مایل به انجام احرازهویت حضوری می باشند سه روش احراز هویت شامل مراجعه به یکی از دفاتر کارگزاری بانک رفاه، مراجعه به نمایندگان کارگزاری در شعب بانک رفاه، مراجعه به یکی از دفاتر پیشخوان دارای نمایندگی کارگزاری رفاه، در اختیار مشتریان قراردارد که با انتحاب هریک از این روش ها می توانند جهت تکمیل فرایند کدگیری خود اقدام کنند.

اگر متقاضی ورود به بورس هستید، پس از دریافت کدبورسی و آموزش های بورسی مناسب شما می توانید شروع به انجام معامله کنید؛ اصلی ترین وظیفه کارگزاری بانک رفاه انجام معاملات و خرید و فروش برای سرمایه گذاران می باشد. این خدمت در گذشته به صورت حضوری با تکمیل فرم های خرید یا فروش مربوطه و یا تلفنی صورت می گرفت ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان انجام معاملات به صورت آنلاین پلاس (برخط) و بر بستر اینترنت فراهم شده است. علاوه بر انجام معاملات به صورت آنلاین و یا برخط در بستر وب؛ کارگزاری بانک رفاه اقدام به ارائه اپلیکیشن تحت وب آنلاین(همراه پلاس) پلاس نسخه تلفن همراه جهت سهولت در انجام معاملات کرده است. این امر باعث شده فعالان بازارسرمایه به راحتی و در هرنقطه بتوانند به صورت آنلاین اقدام به خرید و فروش کنند.

سرمایه گذاری در بورس به دو روش قابل انجام می باشد:
1- خرید و فروش سهام و اوراق بهادار به صورت مستقیم (آنلاین)
2- سرمایه گذاری غیرمستقیم یا خرید و فروش به صورت غیر مستقیم
چنانچه شما دانش بورسی، تخصص کافی و یا زمان کافی برای خرید و فروش سهام و رصد بازار بورس ندارید به راحتی می توانید از طریق سرمایه گذاری غیر مستقیم در بورس از طریق صندوق های سرمایه گذاری شروع به فعالیت کنید. صندوق سرمایه گذاری، نهادی مالی است که به منظور مدیریت حرفه ای وجوه سرمایه گذاران با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار ، تاسیس شده و تحت نظارت آن سازمان فعالیت می کند. این صندوق ها با تجمیع وجوه سرمایه گذاران و در اختیار داشتن منابع مالی گسترده و با استفاده از دانش و تخصص مدیریت سبد دارایی، تلاش می کند این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم کند تا با دارایی موردنظر خود در سبدی متنوع از اوراق بهادار شامل: سهام، اوراق مشارکت و سایر دارایی های مالی دارای مجوز از سازمان بورس سرمایه گذاری کرده و از مزایای آن بهره مند شوند. سرمایه گذاران با خرید واحد های (یونیت) صندوق قادر سرمایه گذاری در آن هستند.

درخصوص بسته اعتباری معاملاتی باید گفت، اعتبار معاملاتی در بازار بورس یکی از نیاز های سرمایه گذاران بازارسرمایه به شمار می آید و از جمله خدماتی است که کارگزاری بانک رفاه به مشتریان خود اختصاص می دهد. خرید های اعتباری سهام در واقع روشی است که در آن کارگزاری طی یک قرارداد دوجانبه(بین کارگزاری و مشتری) برای مدت مشخصی منابع مالی موردنیاز مشتریان خودرا برای خرید اوراق بهادار تامین می کند. خرید اعتباری در کارگزاری بر اسا دستورالعملی که به تصویب هیئت مدیره سازمان بورس اوراق بهادار رسیده است، صورت می گیرد. مشتریان گرامی می توانند برای بررسی امکان برخورداری از اعتبار و ارائه درخواست در این خصوص با واحد اعتبارات کارگزاری 41772114-021 تماس بگیرند.

شامل ارائه خدمات خرید و فروش سهام، حق تقدم سهام و اوراق مشارکت شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار به مشتریان می باشد.

شامل انجام معاملات آتی سهام پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار به مشتریان می باشد که توسط واحد بورس کالا و انرژی ارائه می گردد.

ارائه خدمات انجام خرید و فروش سهام، حق تقدم سهام و اوراقی بدهی پذیرفته شده در بورس و فرابورس به صورت برخط (online) و مستقیم توسط مشتریان از طریق آنلاین پلاس کارگزاری بانک رفاه انجام می شود.

شامل ارائه مشاوره به شرکت متقاضی پذیرش در بورس اوراق بهادار در خصوص فرآیند پذیرش و ارائه مدارک و مشتندات مربوطه به عنوان نماینده متقاضی به بورس و هیئت پذیرش می باشد. برای اینمنظور مشتریان متقاصی دریافت خدمات مربوطه می توانیدد با واحد تامین مالی کارگزاری 41772507-021 تماس بگریند.

شامل ارائه خدمات خرید و فروش سهام، حق تقدم سهام و ارواق بدهی شرکت های پذیرفته شده در فرابورس به مشتریان می باشد.

ارائه مشاوره در خصوص انتشار و عرضه اوراق بهادار به شرکت های پذیرفته شده در بورس که توسط واحد تامین مالی کارگزاری ارائه می گردد.

شامل ارائه مشاوره به شرکت متقاضی پذیرش در فرابورس در خصوص فرآیند پیذرش و ارائه مدارک و مستندات مربوطه به عنوان نماینده متقاضی به بورس و هیئت پذیرش می باشد.

ارائه مشاوره در خصوص انتشار و عرضه اوراق بهادار به شرکت های پذیرفته شده در بورس را شامل می شود.

ارائه خدمات خرید و فروش کلیه فلزات پذیرفته شده در بورس کالای ایران به شمتریان را شامل می شود.

مشتمل بر ارائه خدمات خرید و فروش کلیه محصولات نفت و پتروشیمی پذیرفته شده در بورس کالای ایران به مشتریان می باشد.

شامل ارائه خدمات خرید و فروش کلیه محصولات کشاورزی پذیرفته شده در بورس کالا ایران می باشد.

انجام معاملات آتی بر روی اوراق بهادار مبتنی بر کالای پذیرفته شده در بورس کالای ایران که توسط واحد بورس کالا ارائه می گردد.

ارائه خدمات خرید و فروش سیمان در بورس کالای ایران به مشتریان در این بخش از خدمات قرار دارند.

ارائه مشاوره به متقاصیان درخصوص فرآیند پذیرش و عرضه کالا در بورس کالای ایران که توسط واحد بورس کالا انجام می شود.

 

خدمات کارگزاری بانک رفاه کارگران

خدمات کارگزاری، کارگزار/ معامله گری و بازار گردانی شامل:

معامله اوراق بهادار از قبیل سهام، اوراق مشارکت، حق تقدم خرید سهام، اختیار معامله و قراردادهای آتی برای دیگران و به حساب آنها یا به نام و حساب خود

معاملات کالاهای پذیرفته شده برای دیگران و به حساب آنها

بازار سازی و بازار گردانی اوراق بهادار و کالاهای پذیرفته شده

خدمات مالی شامل:

مدیریت صندوق سرمایه گذاری

نمایندگی ناشر برای ثبت اوراق بهادار و دریافت مجوز عرضه

بازاریابی برای فروش اوراق بهادار

سبدگردانی اوراق بهادار

مشاوره و انجام کلیه امور اجرایی برای پذیرش اوراق بهادار یا کالا در هر یک از بورس ها و بازارهای خارج از بورس به نمایندگی از ناشر یا عرضه کننده کالا

خدمات مشاوره ای شامل:

قیمت گذاری اوراق بهادار

روشهای فروش و عرضه اوراق بهادار

طراحی اوراق بهادار

خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار

سرمایه گذاری

مدیریت ریسک

ادغام، تملک، تغییر و تجدید ساختار سازمانی و مالی شرکتها

طراحی و تشکیل نهادهای مالی