زمان و جزئیات عرضه اولیه سابیک : سیمان آبیک | به هر کد چند سهم رسید؟

زمان و جزئیات عرضه اولیه سابیک : سیمان آبیک | به هر کد چند سهم رسید؟


سهام شرکت سیمان آبیک با نماد سابیک طبق اطلاعیه شرکت بورس تهران در روز چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 عرضه خواهد شد و دومین عرضه اولیه این هفته معاملاتی پس از ددانا و پنجمین عرضه اولیه سال 1401 خواهد بود.

  • زمان ثبت سفارش سابیک: چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 - ساعت 10 الی 12:30 (ساعت عرضه اولیه در روز عرضه و طبق اطلاعیه ناظر بازار مشخص می‌شود)
  • تعداد کل سهام قابل عرضه:  355،116،130 سهم معادل 12 درصد از کل سهام شرکت
  • حداکثر سهمیه هر کد: 300 سهم
  • دامنه قیمت:  10،030 الی 12،250 ریال
  • حداکثر نقدینگی مورد نیاز:  3،690،000 ریال (369 هزار تومان)
     

عرضه اولیه سابیک چقدر نقدینگی نیاز دارد؟ (پیش بینی میزان تخصیص سهام)

همانطور که ذکر شد بر طبق اطلاعیه شرکت بورس حداکثر نقدینگی مورد نیاز برای مشارکت در عرضه اولیه سابیک 369 هزار تومان می‌باشد.
اما با توجه به مقادیر مشارکت صورت گرفته در دو عرضه اولیه اخیر و با پیش‌بینی شرکت 1میلیون و 800 هزار نفر در عرضه اولیه پیش رو، انتظار می‌رود به هر کد معاملاتی 198 سهم با ارزش حدودی 244 هزار تومان اختصاص یابد.

توجه: پیش‌بینی فوق بر اساس داده‌های قبلی و به صورت تقریبی برآورد شده است. لذا سرمایه‌گذاران همچنان می‌توانند از پیشنهاد سقف سهمیه (300 سهم) در نظر گرفته شده جهت ارسال سفارش استفاده نمایند.
 

در پایان عرضه اولیه به هر کد چند سهم رسید؟ [بروزرسانی پس از پایان عرضه]

در پایان عرضه اولیه سابیک قیمت هر سهم  12250 ریال (سقف قیمت) در بورس تهران کشف قیمت شد و با مشارکت 1 میلیون 958 هزارو 588  کد معاملاتی به هر فرد حداکثر  195 سهم با ارزش حدودی 240 هزار تومان اختصاص یافت.

معرفی شرکت سیمان آبیک

شرکت سیمان آبیک با نماد سآبیک به‌ عنوان پانصد و نود و دومین شرکت پذیرفته ‌شده بورس اوراق بهادار تهران در ﺑﺨﺶ"سیمان، آهک و گچ" و در بازار دوم عرضه خواهد شد.
کارخانه سیمان آبیک در کیلومتر ۸۰ اتوبان تهران قزوین واقع شده است؛ اولین واحد این شرکت در سال ۱۳۵۲ با ظرفیت اسمی ۳۵۰۰ تن کلینکر در روز به بهره برداری رسیده‌است؛ و پس از اجرای طرح‌های توسعه مختلف در حال حاضر با توان تحویل روزانه بیش از ۱۳۰۰۰ تن سیمان، مشغول فعالیت است.
 

آموزش خرید خودکار عرضه اولیه سهام سیمان آبیک «سابیک» به وسیله آنلاین پلاس کارگزاری بانک رفاه کارگران

در صورت داشتن مانده حساب، باید از طریق آیکون پرچم در منوی سمت راست سامانه آنلاین پلاس تعداد و قیمت مدنظر خود را ثبت نمایید تا خرید به صورت خودکار  انجام شود.

خرید عرضه اولیه - ipo

این امکان از روز قبل عرضه اولیه فعال شده و مشتریان تا روز عرضه و اعلام ساعت ثبت سفارش توسط ناظر بازار امکان ثبت درخواست خود را دارند. مشتریانی که تا زمان شروع سفارشات از این طریق درخواست خود را  ثبت نکرده باشند باید شخصا اقدام به ثبت و ارسال سفارش در سامانه آنلاین نمایند.

عرضه اولیه سآبیک

نظر خود را ارسال کنید