جزئیات عرضه اولیه ددانا | به هر کد چند سهم رسید؟ [بروزرسانی]

جزئیات عرضه اولیه ددانا | به هر کد چند سهم رسید؟ [بروزرسانی]

شرکت داروسازی دانا با نماد ددانا دوشنبه 26 اردیبهشت ماه 1401 در فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.
بنا بر اطلاعیه فرابورس ۱۲۰ میلیون سهم شرکت داروسازی دانا معادل ۵ درصد سهام این شرکت در فرابورس عرضه می‌شود.
دامنه قیمتی خرید ددانا 23008  تا 28121 ریال است و هر کد حقیقی یا حقوقی 200 سهمیه در نظر گرفته شده است بنا براین حداکثر نقدینگی مورد نیاز جهت مشارکت در این عرضه اولیه در حدود 565 هزار تومان می‌باشد.

 

در عرضه اولیه ددانا به هر کد چند سهم رسید؟ [بروزرسانی]

طبق آمار منتشر شده توسط شرکت فرابورس، تعداد 1 میلیون و 661 هزار 607 کد معاملاتی در این عرضه اولیه به عنوان خریداران نهایی ( با ثبت سفارش در سقف قیمت ) مشارکت داشتند.
بنابر این با توجه به کل سهام عرضه شده ( 120 میلیون سهم ) به هر کد معاملاتی  74 سهم در سقف قیمتی با ارزش حدودی مجموع 209 هزار تومان تعلق گرفته است.

آشنایی با شرکت داروسازی دانا

 کارخانه داروسازی دانا در 15 کیلومتری تبریز و در زمینی به مساحت 30 هکتار با زیربنای 70 هزار متر در دامنه کو‌های سهند مشغول فعالیت است.
این شرکت در سال 1377 به بهره‌برداری رسیده‌است و تولید کننده مواد اولیه آنتی بیوتیک، محصولات نهایی آنتی بیوتیکهای خوراکی و استریل و کپسولهای نرم می‌باشد.
داروسازی دانا در بخش تولید دارو، با دارا بودن 16 خط تولید، انواع دارو در اشکال ویال تزریقی، سافت ژل، قرص و کپسول (آنتی بیوتیکی و غیر آنتی بیوتیکی)، سوسپانسیون خوراکی، قطره استریل، آب سترون قایل تزریق و شیشه ویال را تولید می‌کند.
 

آموزش خرید خودکار عرضه اولیه سهام داروسازی دانا به وسیله آنلاین پلاس کارگزاری بانک رفاه کارگران

در صورت داشتن مانده حساب، باید از طریق آیکون پرچم در منوی سمت راست سامانه آنلاین پلاس تعداد و قیمت مدنظر خود را ثبت نمایید تا خرید به صورت خودکار  انجام شود.

خرید عرضه اولیه - ipo


این امکان از روز قبل عرضه اولیه فعال شده و مشتریان تا روز عرضه و اعلام ساعت ثبت سفارش توسط ناظر بازار امکان ثبت درخواست خود را دارند. مشتریانی که تا زمان شروع سفارشات از این طریق درخواست خود را  ثبت نکرده باشند باید شخصا اقدام به ثبت و ارسال سفارش در سامانه آنلاین نمایند.

عرضه اولیه ددانا

نظر خود را ارسال کنید